TEAM

Wij willen meer voor u doen dan gewoon een woning bouwen.

Team Deneve

Wilfried

Wilfried Deneve

CEO

Een hoge levensstandaard creëren is iets wat voor Team Deneve altijd zeer nauw aan het hart heeft gelegen. Dit stond vanaf dag één vooraan op onze agenda.

+32 495 58 40 40
wilfried@groupdeneve.com

Danny

Danny Deneve

Director Construction

Danny coördineert alle bouwprojecten
van a tot z. Hij voert een nauwgezette
kwaliteitscontrole uit en bewaakt de
budgetten en opleveringstermijnen.

+32 483 22 27 47
danny@groupdeneve.com

Jan

Jan Van Dessel

Business Development & Sales Manager

Jan vormt de spil tussen klanten, marketing, sales en research. Hij is een belangrijke schakel in het uitbouwen en onderhouden van klantenrelaties.

+32 483 46 93 45
jan@groupdeneve.com

Eve-Lynn

Eve-Lynn Augusteyns

Legal & Communications

Door haar achtergrond in zowel ingenieur-architectuur als rechten, is Eve-Lynn de
ideale invulling voor deze functie. 

+32 460 96 78 96
eve@groupdeneve.com

Sorcha

Werner Goorden

Projectcoördinator

Werner ziet als projectcoördinator
toe op een vlot en correct verloop
van het bouwproces.

+32 470 54 16 41
werner@groupdeneve.com

Lauren

Lauren Van Dessel

Client Communications 

Deze functie is op haar lijf geschreven door haar achtergrond in Bedrijfsmanagement: Internationaal Ondernemen. 

+32 479 13 98 07
lauren@groupdeneve.com

Markian

Markian Katschmarskyj 

Projectcoördinator

Markian ziet als projectcoördinator
toe op een vlot en correct verloop
van het bouwproces.

+32 477 37 08 11
markian@groupdeneve.com

Katrien

Katrien Van den Eynde

Interieurstyliste

Vastgoedstyling is vandaag een enorme
meerwaarde in de immobiliënwereld.
Met haar aangeboren stijlgevoel weet
Katrien als geen ander hoe ze potentiële
kopers over de streep kan trekken.

+32 495 42 63 60
info@groupdeneve.com

Stef

Stef Augustijns

Werfleider

Stef zorgt voor de opvolging en
inspectie van de bouw ter plaatse
en leidt de werkkrachten.

+32 472 56 39 95
stef@groupdeneve.com

Adres

Kapelsesteenweg 266,
2930 Brasschaat

Telefoon

Kantoor :
+32 470 64 76 25

Social